سمنت برد

سمنت برد:

 نوعی دیگر از نمای خشک نمای سمنت برد میباشد ،نمای سمنت برد متریال سیمانی الیافی است  که از سیمان ، سلولز و مواد معدنی تشکیل شده است و طی یک پروسه ی تولید دقیق و پیچیده به عمل می آیند به ما این امکان را می دهد که دیوارهای خارجی را به روشی سبک ، غیر قابل احتراق و مقاوم در برابر باران بپوشانیم

و نمای هایی با بافت ، رنگ و متفاوت ایجاد کنیم. پانلها به راحتی قابل کنترل ، سوراخ بوده و می توانند در صورت نصب با جداسازی خاصی بین دیواره عقب ، نمای تهویه را تنظیم کنند.

مزایای استفاده از فایبرسمنت:(fiber cement board)

برترین مزایای استفاده از سمنت بردها می توان به مقرون به صرفه بودن بودن آن ها اشاره کرد. از آن جایی که در ساخت سمنت بردها از متریال نه چندان گران قیمت استفاده شده است، از قیمت بالایی برخوردار نمی باشند.هم چنین یکی از مزایای استفاده از سمنت بردها اجرای سریع و آسان آن ها می باشد.از دیگر مزایای آن ها می توان به جلوگیری از ایجاد هرگونه نخاله ساختمانی اشاره کرد. نگهداری و تعمیر فایبر سمنت ها بسیار آسان بوده که این خود نقطه قوتی در استفاده از آن ها می باشد. در صورتی که از فایبرسمنت ها در ساختمان سازی استفاده شود، امکان افزایش سطح زیر بنا وجود خواهد داشت.از دیگر مزایای استفاده از این محصول می توان به سهولت اجرای هرگونه تاسیسات مکانیکی و برقی اشاره کرد. استفاده از این محصول این امکان را فراهم می کند که بدون نیاز به ملات نسبت به ساخت و ساز خشک اقدام شود. حذف گچ و خاک از فرآیند ساخت و ساز از دیگر مزایای استفاده از سمنت برد می باشد.فایبرسمنت ها قابلیت استفاده در سازه های اسکلتی فلزی سبک را نیز دارا می باشند.سمنت بردها در برابر نفوذ حشرات نیز مقاوم هستند. این محصول نمونه ای از محصولات دوستدار محیط زیست می باشد. فایبر سمنت محصولی ضد حریق بوده و در برابر آتش از خود مقاومت نشان می دهد. از دیگر ویژگی های بارز این محصول می توان به تنوع طرح و رنگ آن ها اشاره کرد. به کارگیری سمنت بردها می تواند به عنوان عایق های صوتی و حرارتی نیز به کار برد که در صرفه جویی انرژی بسیار مهم میباشد.

نما سمنت برد
پشتیبانی آنلاین
ارسال پیام